top of page

Ремонт автоматичних і механічних коробок

Як і будь-які механізми в автомобілі, трансмісія також потребує правильного обслуговування, яке дозволяє вчасно усувати дрібні неполадки і запобігати несприятливим наслідкам.

Найважливішим елементом обслуговування коробки передач, є її регулярний огляд і своєчасна діагностика.

Також, не слід забувати про необхідність періодичної заміни оливи, особливо в АКПП, адже багато хто вважає, що міняти масло не потрібно. Своєчасна заміна сальників, прокладок, шестерень, прочищення масляного фільтра і трансмісійної рідини, а також огляди і сучасна комп’ютерна діагностика, дозволяють запобігти виникненню серйозних технічних проблем і продовжити термін служби КПП.

Несправність в АКПП: відчутна вібрація по кузову під час або на початку руху / нехарактерні коробці стукіт, скрегіт, запах паленого / пробуксування / 
залипання або затримка перемикання передачі, повна відсутність однієї або декількох  передач / check на панелі приладів / повна зупинка авто.

Несправність МКПП: не вмикається передача / запах паленого / шум на нейтральній передачі / зістрибування з передачі / прихоплення муфти зчеплення / 
протікання рідини / сигнальна лампа "Check Engine" / cкрегіт чи тряска / 
виючий або інший нехарактерний звук.

Ми ремонтуємо коробки, а також рекомендуємо не доводити до критичних ситуацій - приїхати на діагностику, замінити розхідники.

bottom of page