top of page

Мости і роздатки

До багатьох правил користування автомобілем, оснащеним АКПП, мостами і роздаткою, автовласники ставляться, як до легенд. Найкращою радою, яку можна було б дати автомобілістам – це не намагатися перевіряти на справі, чи є якесь твердження легендою або правилом. Такий експеримент може боляче вдарити по кишені. Всі нюанси викладені в інструкції по експлуатації кожного автомобіля. І те, що для однієї машини можна допустити, то для іншої це може виявитися критичним.

Ознаки несправності роздавальної коробки можуть включати в себе такі симптоми:

  • Поява дивних звуків: дивні звуки під час руху автомобіля можуть вказувати на несправність роздавальної коробки.

  • Поганий розгін: роздавальна коробка може бути в несправному стані, якщо автомобіль погано розганяється.

  • Затруднене перемикання передач: якщо перемикання передач є труднощами або відбувається зі звуком, то це може бути ознакою несправності роздавальної коробки.

  • Затруднене перемикання режиму повного приводу: якщо перемикання режиму повного приводу викликає труднощі, це може бути ознакою несправності роздавальної коробки.

 

У разі виявлення будь-яких ознак несправності роздавальної коробки автомобіля, необхідно провести діагностику та ремонт механізму.

Важливою запорукою довговічності роздатки, мостів і карданів, є їх вчасне обслуговування, мащення, заміна рідин, виявлення місць підтікання і усунення таких несправностей. 

Ми любимо повнопривідні авто і вміємо їх ослуговувати. 

bottom of page